ETTEVÕTTEST

ettevõttest

OÜ Jorla Auto alustas oma tegevust sõidukite kere- ja värvitööde ettevõttena 2003. aastal Jõgeval. Aja jooksul omandatud kogemused, teadmised ning üha kasvav nõudlus viisid 2005. aastal julge otsuseni – uuendada täielikult kogu remonditehnoloogia ja kolida firma juba põhjalikult renoveeritud ruumidesse Jõgeval Piiri 10.

Meie sõidukite kereremondi- ja värvitöökoda vastab täielikult 2007. aastast jõustunud Euroopa Liidu nõuetele ning on moodsaim Jõgevamaal. Töökojas on kaasaegne värvikamber, mis koos Standox’i kaubamärgi tehnoloogia ja materjalidega tagab kvaliteetse ning veatu lõpptulemuse.

Aastate jooksul on meie ettevõtte teenuste valik oluliselt laienenud. Lisaks eelpool mainitule teostame hooldus- ja remonditöid, autode käsipesu, pakume rehvi- ja klaasivahetust ning sõidukite kahjukäsitlust. Samuti müüme ka varuosasid, autotarvikuid ja õlisid.

Olulise osa OÜ Jorla Auto tegevusest hõlmab koostöö kindlustusseltsidega. Meie koostööpartneriteks on juhtivad kindlustusfirmad, kellega oleme sõlminud otsekahjukäsitluse lepingud. Kahju korral ei pea klient minema kindlustusfirmasse, sest meie teostame kõik vajalikud toimingud kohapeal. Kere- ja värvitööde kalkulatsioone koostame CABAS programmi alusel, mida kahjukäsitlusprotsessis aksepteerivad kõik Eestis tegutsevad kindlustusseltsid.

Alates 2010. aastast oleme FS'i partnerid, mis pakub Bridgestone, Michelini, GoodYear'i ja teiste tootjate kvaliteetseid rehve ning nende vahetuse teenust.

2012. aastal ühinesime Autoklaas1 jaeketiga, et pakkuda klientidele soodsat, kiiret ja kvaliteetset klaasivahetust ning autoklaase.

 

Meeldivate kohtumisteni
OÜ Jorla Auto meeskond