KLAASIDE MÜÜK JA VAHETUS

Kuulume Eesti suurimasse autoklaaside müügi ja paigaldusega tegelevasse ketti Autoklaas1. Pakume sõidukitele kvaliteetseid esi-, taga- ja küljeklaase firmadelt Pilkington ja AGC, kes on maailma suurimad autoklaaside tootjad järelturu tarbeks. Jättes kliendile valikuvõimaluse, pakume autoklaase ja tihendeid ka teistelt originaalvaruosade tootjatelt ning margiesindajatelt. Hinnatundlikuma kliendi jaoks tarnitakse klaasid parimatelt Aasia tootjatelt, kelle toodete hinnad on soodsamad.

Tänapäeval on autode klaasid muutunud kere kandvaks osaks ja sisaldavad mitmeid uudseid funktsioone nagu andurid, soojendus ja antennid, mis suurendavad sõidumugavust, ohutust ja turvalisust. Seega omab suurt tähtsust, millise kvaliteediga ja kes Teie sõiduki klaasi paigaldab. Meie töökojast saate kvaliteetse klaasi, professionaalse paigalduse ning garantii aastateks!

Koostöös kindlustusseltsidega pakume klientidele kahjukäsitlusteenust klaasikahjude puhul.


Tööaja broneerimiseks või hinnapakkumise saamiseks palume kontakteeruda tel. +372 53 414 539 või e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Autoklaas!Pilkington